BLOG, k čemu je dobrý?

Příspěvek o tom, jak mohu pomocí článků předávat své chovatelské zkušenosti a tak pomáhat páníčkům v rozhodování


  • Pomocí článků můžu pomoci páníčkům, kteří si pořizují své první štěně, a kteří často vůbec neví, co to znamená mít doma malé neposedné štěně, které bude vyžadovat mnoho péče. Že to není například  vhodná hračka pro děti.
  • Jak na to, když chtějí někam na dovolenou. Vždyť musí automaticky řešit, co s pejskem, protože ne do každé destinace můžou pejska vzít. Toto vše je třeba promyslet předem a ne, že se uvidí.
  • Je toho mnoho, co je třeba předem promyslet, než se páníček rozhodne pro pejska na mnoho let.

Mým hlavním cílem je pomoci s rozhodnutím, jak si vybrat štěně, co vše předem promyslet a jak se umět o štěně postarat od převzetí z chovatelské stanice.

A to není málo, protože mnoho páníčků právě zde naráží na nejasnosti a neinformovanost.

  • Když jsem si přivezla první fenku bišonka až doma zjišťovala, jak na to, co je třeba, abych jí neublížila a aby nestrádala.
  • Velmi brzy jsem sama zjistila, že takovou fenku jsem nechtěla, a že chci do budoucna chovatelskou stanici s pejsky s rodokmenem původu, a že tato fenka nemá chovatelskou perspektivu, ale už byla doma.

Často vzpomínám, co vše ovlivnilo moje rozhodnutí věnovat se chovu a péči o pejsky,

Mám chovatelskou stanici psů, odchovávám krásná štěňata

A proč tedy BLOG?


Ono, když se páníčci přijdou podívat a vybrat si pejska, jsou plni emocí.        I když objasňuji vše velmi důkladně a vyptávám se na to, co je velmi důležité, tak pod vlivem emocí leccos nový páníček přeslechne, nedomyslí.  Prostě emoce vše převálcují.

Časem jsem pochopila, až jak moc je důležité předat páníčkům soubor informací i písemně. Doma si to přečtou a budou mít více jasno  a zeptají se, co je zajímá nebo, co je nejasné. A to je velmi důležité.


  • Je to možnost, jak pomoci lidem, kteří nemají důležité informace,  A na to je BLOG nebo EBOOK ideální

PS: Jak si pořídit štěně

Miluji pejsky. A proto vznikl projekt o psech a jejich zdraví. Mohu tak pomoci s výběrem štěněte, ale i objasnit, že tím to teprve začíná! Po 20letech vlastního chovatelství jsem pochopila, že nejdůležitější pro pejska je správná výživa, a proto se zaměřuji na mokré maso a granule lisované za studena více informací naleznete zde>>
Komentáře