Jako chovatelka pomáhám páníčkům

s výběrem štěněte a výchovou od prvního dne 


 

A takhle to začalo,

mým prvním štěnětem bišonkem v dětství

 

        

Kdo jsem?

Začátek

Jednoho dne jsem se rozhodla, že je nejvyšší čas dělat to, co jsem vždy chtěla já sama, a to je věnovat se pejskům a jejich páníčkům! 

Žít dál sama za sebe, dle svých představ!

Přesně tak, jak jsem si předsevzala již v dětství. Po několika letech hledání cesty bylo mé rozhodnutí jednoznačné.

 

Když je, začala PŘEMÝŠLET o změně, už nebýt zaměstnancem!

 • Co bych chtěla dělat?
  Věnovat se pejskům naplno a pomáhat i lidem, jako jsem byla kdysi já, když jsem neměla ani ponětí, jak postupovat.
 • CO SE ZMĚNILO
  Tehdy jsem se rozhodovala pro svoji budoucí životní cestu aniž jsem to tušila.
 • CESTA VPŘED
  Najednou mi život začal dávat daleko větší smysl. Pochopila jsem, že není cesty zpět, a že se budu věnovat pejskům, jak to bude možné. Není to jen tak. Na své cestě jsem si dost natloukla, než jsem pochopila, jak na to cíleně, promyšleně a hlavně efektivně.
 • CO MI ČASEM DOŠLO?
  Všimla jsem si, že mnoho páníčků našich odchovů je na tom stejně, jako já na začátku. Neznalost, tápání, omyly. Došlo mi, že  musím páníčkům pomoci. Nemůžu nechat páníčky našich odchovů napospas osudu. Že to dají, jako jsem kdysi musela já sama! Omyly, chyby, neznalosti! Nakonec na to doplatí nevinní pejsci!
 • Co následovalo
  Rozhodnutí, že nestačí jen předat štěně, ale že to chce mnohem více, kvalitní poradenství, předávání znalostí a zkušeností. Ale i nekonečný kolotoč učení se a zjišťování, co lépe!
 • Další krok byl tedy naprosto logický.
  Vznikla první publikace a konzultace po telefonu. Následovaly ebooky a další služby na webu www.stana-lisnerova.cz
 • Jak pomoci například, jako chovatelka s vizí?
  Poradenstvím - mentoringem od okamžiku, kdy si budoucí páníček plánuje pořídit pejska. Je toho mnoho, co musí promyslet a vzít v úvahu. Tady má cesta začíná a pokračuje, když už má páníček pejska doma.
 • Jaké kroky jsem zvolila pro začátek?
  Publikace, jak si pořídit pejska, co nejlépe a jak jej začít učit vše, co by měl umět, co nejdříve!
 • A co dál?
  Začaly vznikat další služby pro nové páníčky a následně i projekt, který s tím souvisí! Naučit se psát poutavě, čtivě či projekt pro ženy, které stejně, jako já hledají nový směr v životě!

Chovatelka psů mentor

A co dál, to není vše!

Vznikl projekt O ženách pro ženy

 

Z deníku autorky 
povídky, příběhy, články vše doplňují. 

.

.

A jak je to teď skoro po 20 letech chovu?

Mám slušně zavedenou chovatelskou stanici.

Vzniká projekt, jak pomoci ženám s podobnými problémy, s jakými jsem se během života potýkala a musela vyrovnat i já sama!

A snaha učit se psát články, povídky, příběhy tak, aby to bylo hezké, zajímavé poutavé.

 

Recenze

Lenka Plachá

zájemce o štěně
Dobrý den paní Lisnerová, již delší dobu přemýšlíme o pořízení ruské barevné bolonky (fenky). Kamarádka se mi zmínila o vás, že toto plemeno chováte a jedna její známá od vás pejska měla a byla moc spokojená. Chtěla jsem se vás tedy zeptat jestli máte nebo případně plánujete štěňátka. Máme zkušenosti s hlídáním tohoto plemene a byli jsme z ní nadšeni. Předem díky za odpověď, přeji pěkný den,

Corinne Meyer, Schweiz

majítelé Švýcarsko
Strašně moc vám děkujeme, naše holčička je tak krásná a dává nám pusinky, vůbec se nás nebojí. Jeli jsme domů autem hodně dlouho a vůbec žádný problém nebyl. Neplakala, krásně spinkala nebo se mazlila. Jsme oba moc šťastný i když moc unavení po dlouhé cestě. Ale stálo to za to. Tady ve Švýcarsku je to docela vzácný pejsek, má ho málo lidí. Už se těšíme, jak se u nás krásně zabydlí a bude si hrát s námi

Schwengerová Hana, Praha

majitelka
Jsme moc rádi, že máme Amorka, je to skvělý pejsek a je s ním velká sranda. Také nám moc pomohla příručka, kterou jste nám dala. Je s námi doma a je skvělý parťák. Vůbec si neumíme představit, že by u nás nebyl. Když přijdu z práce vítá mě, že se od něj nemůžu odtrhnout a musíme jít ven, aby mohl pořádně lítat a řádit, je to neskutečný pes, už dospělý a stále hravý. Je to ten nejlepší kamarád, jakého můžeme mít