Proč být členem mentoring klubu

a jak může klub konkrétně vám pomoci, například formou konzultací?

 

Předám vám to nejlepší, co mi pomohlo, když jsem začínala a co učím lidi již delší dobu při soukromém koučinku. 

Nebudete tak muset opakovat chyby, které většina lidí dělá.

 

 • Určitě se nechcete dostat do situace, že si domů domů přinesete úplně jiné štěně, než jste chtěli nebo, že si nebudete vědět rady, jak se o štěně postarat.
 • Je toho mnoho, co je třeba promyslet pečlivě. Vždyť je to rozhodnutí na mnoho let a nechcete nic podcenit, a to je moc dobře.
 • Hoďte za hlavu jakékoliv obavy a využijte nabídky konzultace, pomůže vám mnohé objasnit, dát vám jasnou odpověď na vaše otázky a to stojí za to.
 • Konzultace je řešení, které nasměruje na správnou cestu, jak postupovat, co by pro vás a vašeho pejska bylo vhodné.

 

V čem vám můžeme pomoci

 

 • Jak postupovat než se rozhodnete pro pejska
  Co je třeba promyslet než se rozhodnete pro konkrétní rasu, pohlaví, k jakým účelům. Je toho velmi mnoho, co je třeba promyslet, než se rozhodnete.
 • Kdo se bude o štěně starat
  Probereme vše podrobně, abyste jako nový páníček předem věděl, co štěně potřebuje aby nestrádalo a zda to bude vyhovovat vašemu životnímu standartu
 • Jak postupovat, když si jedete pro štěně a na co nezapomenout
  Proč je tolik důležité udělat si čas, nepospíchat, když si jedete pro štěně, na co vše se zeptat a jak se bezpečně dostat domů, zejména, když to máte velmi daleko? Zde doporučujeme ebook - začínáme, mnohé vám objasní, i to na co se zeptat a na čem, trvat!
 • Co doma, jak vše připravit, co zajistit pro štěně
  Když si přivezete štěně, jak postupovat od 1. dne, aby si rychle zvyklo na vás a vy na štěně, aby se naučilo vše, co je třeba a to, co nejdříve?
 • Jak pejska vychovávat, co jej naučit
  Dozvíte se konkrétně, co je třeba štěně učit od 1. dne v novém domově a proč. A jak na základní návyky naleznete také v publikacích - balíček dle vaší volby či dle potřeby

 

Co tím získáte

 

 • Co tím získáte?
  Odpadnou vám starosti, zda postupujete správně a vyberete si štěně, které hledáte či po kterém toužíte
 • Co tím získáte?
  Ušetříte čas i peníze. Můžete jak čas, tak ušetřené peníze využít jiným způsobem.
 • Co tím získáte?
  Nejen jistotu, že postupujete, jak nejlépe je to možné, ale i to, že budete mít doma brzy pejska vchovaného, socializovaného, za kterého se nebudete muset stydět či s pejske jít například do restaurace nebo ject na dovolenou.

 

Není mi jedno, jak se máte a co prožíváte s pejskem

Proto jsem se rozhodla předát vám to nejlepší, co jsem se naučila za skoro 20 let, co se pejskům věnuji a skoro 15 let chovu a stále se mám co učít.

 

 • Já sama udělala mnoho chyb z neznalosti, poněvadž jsem je neměla k dispozici, informace ověřené léty praxe, a které mám nyní. Musela jsem si je vše vyhledat a pochopit sama.
 •  
 • V mém mentoring klubu je budu postupně předávat, abyste nemuseli zbytečně opakovat zdrcující a bolavé chyby, které jsem musel zdolat já sama, a které byly nejen velmi nepříjemné, ale i zbytečně draké

Reference

Benousek je skvely,je to divocmoc hodny . Ma skvelou povahu. S druhym bisonem jsou velcí kamosi, díky moc za něj
DenisaVačurová (Švýcarsko)
Dobrý den, chci jen podat zprávu o zabydlení Beettynky v novém domově. Proběhlo to nad očekávání dobře i v autě. Je spokojená, hraje si, mazlí se i baští. Večer lehla do pelíšku u nás v ložnici a spala jak zabitá až do rána.Teď už zase dovádí. Dík yza rady i péči.
Musilovi Ústí
Právě jsme se vrátili z očkování a chci vás potěšit, pan doktor nezakrýval nadšení z Beettynky. Moc ji chválil jak je pěkná a vyrovnaná povaha. Opravdu se předvedla.
Musilovi
Vy máte všechny pejsky tak krásné, ale naše Cattynka je nejkrásnějsí. Děkujeme moc za ní Kubíčková
Kubíčková Hana, Otrokovice