KDO JSEM

Jmenuji se Stanislava Lisnerová

Vlastním Chovatelskou stanici psů  s mezinárodní licencí ze Spořických luk.  A protože za více než 20let jsem odchovala desítky nádherných štěňat malých a středních plemen mohla jsem udělat velkou radost mnoha rodinám. 

Celý život řeším zdraví pejsků, proto se věnuji pravému BARFOVÁNÍ!

Protože všichni chceme, aby se náš psí miláček měl, co nejlépe a byl co nejdéle zdravý a vitální a nemuseli jsme sebe ani jeho trápit po veterině a investovat nemale peníze, když převážná většina nemocí je způsobena nevhodnou stravou! 

Mít pejska je životní styl

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Nádherné recenze ZDE i po letech jsou tou nejlepší odměnou.

Pes není člověk, mysleme na to při krmení!

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Často řešíme, čím pejska česat, jak ho upravit, aby byl krásný. Proč méně řešíme, aby byl zdravý?

REFERENCE OD PÁNÍČKŮ

Marcela Langová Brno

majitelka
Dobrý den,včera tomu bylo už neuvěřitelných 5let,co jsem si s dcerou jako dárek od vás přivezla úžasnou kamarádku Eimičku.I s kočendama z útulku jsou bezva parta.

Páťalovi

majitelé
Někdo se mě ptal odkud ho máme. Jeli jsme pro něj přez celou republiku až do Chomutova za paní Stanislava Lisnerová ... Ve svém životě jsem měl už celkem dost psů... ale toto je nejlepší zkušenost s chovatelkou co jsem zažil.Víc než doporučuju! ... a Hugo je super skvělej zadravej pes!

Corinne Meyer, Schweiz

majítelé Švýcarsko
Strašně moc vám děkujeme, naše holčička je tak krásná a dává nám pusinky, vůbec se nás nebojí. Jeli jsme domů autem hodně dlouho a vůbec žádný problém nebyl. Neplakala, krásně spinkala nebo se mazlila. Jsme oba moc šťastný i když moc unavení po dlouhé cestě. Ale stálo to za to. Tady ve Švýcarsku je to docela vzácný pejsek, má ho málo lidí. Už se těšíme, jak se u nás krásně zabydlí a bude si hrát s námi