Co vše může páníčky potkat. Například, když štěně rozkouše návštěvě boty nebo překousne kytku

Když se stane, že štěně rozkouše, prostě zničí návštěvě boty není to zrovna příjemné. Sama jsem to zažila, když k nám babička přijela na návštěvu a malá fenka zjistila, že na chodbě leží něco, co nemá. Tak si prostě začala hrát po svém.

Nejprve vytáhla vystýlku z bot a pak došlo i na špičky. Chudák babička. Když chtěla jít domů nestačila se divit. Zcela nové boty a byly na jedno použití, k nám.

Od té doby všechny boty, zejména ty, které nejsou naše, okamžitě odklízíme do výšky. Jistota je jistota.Nejsme sami, kdo má takovéto „veselé“ zážitky s dovádivým štěnětem. Vyprávění jedné paničky mě docela pobavilo. Měli doma řemeslníka a ten nechal v garáži brašnu s nářadím. Po chvilce hledali žárovky a jiné věci, po celé zahradě. Byly všude, kam fenka mohla. Dodnes se tomu zasmějeme při pomyšlení, jak řemeslník nevycházel z údivu, co vše ho může na opravách potkat. Žárovky přežily, krabičky ne.

Ještě, že byla panička pojištěná na „takovéto“ nehody.

Vím, je to humorné, ale i poučné. že štěně nelze podceňovat. Jeho hravost a ničitelské schopnosti jsou bezmezné. Tyto psí hrátky bývají docela dost drahé

A květináče v bytě? . Sem tam květináč na zemi a zemina všude To je také skvělé lákadlo pro štěně. Zemina se tak skvěle vyhrabuje a kytky překusují.

Miluji pejsky. A proto vznikl projekt o psech a jejich zdraví. Mohu tak pomoci s výběrem štěněte, ale i objasnit, že tím to teprve začíná! Po 20letech vlastního chovatelství jsem pochopila, že nejdůležitější pro pejska je správná výživa, a proto se zaměřuji na mokré maso a granule lisované za studena více informací naleznete zde>>
Komentáře