Odčervování pejsků

Proč je to důležité?

naše štěně Ella schnauzers ze Spořických luk v nové rodině, není kouzelná?

Jak často odčervujete pejsky a čím?

  • A proč jsou štěňata někdy plná parazitů,

Důvod je jednoduchý.

Parazity přenese do štěňat matka, a to v době březosti. Proto je nutné fenu před krytím pořádně odčervit, ale i tak ve feně celý život nějací paraziti zůstávají. Nelze se jich zbavit úplně. Feně, psovi nevadí, ale štěněti ano.

Štěňata mají svoji vlastní frekvenci odčervování danou vývojem. Pasta pomůže téměř veškeré parazity vypudit z tělíčka velmi šetrně a ne je rozložit ve střevech, jako by to udělala přímo tabletka.

Neodčervená, neošetřená štěňata jsou brzy velmi nemocná a umírají v obrovských bolestech, kdy paraziti mohou zalézt až do plic a srdce a tak štěně zahubí.

Neodčervené štěně často uhyne za velkých bolestí, selhání organismu. To je nelidské, zrůdné. V takovém stavu už ani veterinář nemůže pomoci.

Přeji vám krásný život s pejskem, mnoho jen šťastných chvil vzájemně prožitých

Stanislava Lisnerová
Miluji pejsky a vše, co s nimi souvisí. Pomáhám páníčkům s výběrem štěněte, či jak se o pejska, co nejlépe postarat, abyste vytvořili prima partu na mnoho let. Pejsek vám vaši lásku mnohonásobně vrátí více informací o mě naleznete zde>>

ebook zdarma

Moje první štěně

Vytvořila jsem pro vás ebook, kde naleznete mnoho zajímavých informací, ale i také názorných příkladů,které vám mohou pomoci s výběrem pejska na mnoho let

Komentáře
  • Chcete si pořídit štěně? Ekniha vám napoví, jak na to

    Využijte nabídky publikací, služeb, které vám pomohou s pořízením a výchovou štěněte od 1. dne

  • Nejnovější příspěvky
  • Potkáme se na Facebooku
  • Archivy