BLOG, k čemu je dobrý?

Proč psát blogové články?


 • Pomocí článků můžu pomoci páníčkům, kteří si pořizují své první štěně, a kteří často vůbec neví, co to znamená mít doma malé neposedné štěně, které bude vyžadovat mnoho péče. Že to není například  vhodná hračka pro děti.
 • Jak na to, když chtějí někam na dovolenou. Vždyť musí automaticky řešit, co s pejskem, protože ne do každé destinace můžou pejska vzít. Toto vše je třeba promyslet předem a ne, že se uvidí.
 • Je toho mnoho, co je třeba předem promyslet, než se páníček rozhodne pro pejska na mnoho let.

Mým hlavním cílem je pomoci s rozhodnutím, jak si vybrat štěně, co vše předem promyslet a jak se umět o štěně postarat od převzetí z chovatelské stanice. A to není málo, protože mnoho páníčků právě zde naráží na nejasnosti a neinformovanost.

 • Znám to sama moc dobře, když jsem si přivezla první fenku bišonka a až doma zjišťovala, jak na to, co je třeba, abych jí neublížila a aby nestrádala.
 • Velmi brzy jsem sama zjistila, že takovou fenku jsem nechtěla, a že chci do budoucna chovatelskou stanici s pejsky s rodokmenem původu, a že tato fenka nemá chovatelskou perspektivu, ale už byla doma.

 

Často vzpomínám, co vše ovlivnilo moje rozhodnutí věnovat se chovu a péči o pejsky, postupně i chovatelství na plný úvazek, a že kdyby nevyhráli psi, co by to bylo?

Není to jednoduché, když se pokoušíte o něco nového, vlastně úplně překopete svůj život, a to se mi celkem povedlo.

Mám chovatelskou stanici psů, odchovávám krásná štěňata

 • nyní chci víc, dát chovatelství vyšší  hodnotu, protože tím, že předám štěně vše nekončí, ale spíše začíná.

 

A proč tedy BLOG?


Ono, když se páníčci přijdou podívat a vybrat si pejska, jsou plni emocí.        I když objasňuji vše velmi důkladně a vyptávám se na to, co je velmi důležité, tak pod vlivem emocí leccos nový páníček přeslechne, nedomyslí.  Prostě emoce vše převálcují.

Časem jsem pochopila, až jak moc je důležité předat páníčkům soubor informací i písemně. Doma si to přečtou a budou mít více jasno  a zeptají se, co je zajímá nebo, co je nejasné. A to je velmi důležité.


BLOG a jeho příspěvky mi tak umožňují popsat konkrétní problematiku, co páníčky zajímá. Také humorné, příjemné okamžiky s pejsky


 • Je to možnost, jak pomoci lidem, kteří nemají důležité informace, jako já na začátku, a ti se tak mohou vyhnout zklamání. A na to je BLOG nebo EBOOK ideální

 

PS: Jak si pořídit štěně

Stanislava Lisnerová
Miluji pejsky a vše, co s nimi souvisí. Pomáhám páníčkům s výběrem štěněte, či jak se o pejska, co nejlépe postarat, abyste vytvořili prima partu na mnoho let. Pejsek vám vaši lásku mnohonásobně vrátí více informací o mě naleznete zde>>

ebook zdarma

Moje první štěně

Vytvořila jsem pro vás ebook, kde naleznete mnoho zajímavých informací, ale i také názorných příkladů,které vám mohou pomoci s výběrem pejska na mnoho let

Komentáře
 • Chcete si pořídit štěně? Ebook vám napoví, jak na to

 • Nejnovější příspěvky
 • Potkáme se na Facebooku
 • Archivy